Biz Kimiz ?

Hakkımızda

Uslu Demir Çelik, 1958 senesinden bu yana sizlere hizmet veriyor olmaktan gurur duyar..

Uslu Demir Çelik,  1958 senesinden bu yana sizlere hizmet veriyor olmaktan gurur duyar.. İstikrarlı büyümesiyle sahip olduğu güçlü sermayesi, güvenilirliği, hızlı ve kaliteli hizmetiyle Uslu Demir Çelik sektörün en saygın firmaları arasında bulunmaktadır. Firmamız yurt içinde çeliğin üretildiği bütün bölgelerde hizmet vermekte ve birçok ülkeye ihracat yapmaktadır.

Yeni iştirakimiz olan Uslu Çelik Servis Merkezi,  2018 yılı itibariyle İzmir Menemen’de 3 adet boy açma hattıyla yassı çelik sektörüne yeni bir soluk getirmiştir.  Yıllık 450,000 ton imalat kapasitesindeki yatırımımızla ülkemiz için üzerimize düşen sorumluluğu gerçekleştiriyoruz.

Tesisimizde siyah ve asitli saclarda 1,20 – 20,00 mm arasında; galvanizli ve dkp saclarda 0,30 – 3,00 mm arasında ürün işlenmektedir. Siyah sac, levha, soğuk sac, galvanizli ve boyalı, gözyaşı ve baklavalı, asitli sac ürün gruplarımızla geniş stok yelpazemizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını en üst kalitede sağlamaktayız. 

Firmamızın 3. Kuşak emanetçileri olarak hedeflerimiz yüksek. Bu görev bilinciyle yurtiçi ve yurtdışında yeni projelere imza atacağımızı siz değerli iş ortaklarımıza müjdeliyoruz. Hızlı servis, çözüm odaklı yaklaşım, iyi fiyat düsturuyla iş ortaklarımıza değer katmaya devam edeceğiz. 

1958’den günümüze bize güvenen siz değerli iş ortaklarımıza teşekkürü borç biliriz.. Sizlerle nice 60 senelerde çalışmanın ve paylaşmanın keyfine varmak dileğiyle..
Hakkımızda